Ерекційне кільце на пеніс для продовження статевого акту та рельєфом для додаткової стимуляції
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000115
101,54 ₴
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на член з кульками вусиками ерекційне кільце
Насадка на член з вусиками виконана з якісного та екологічного матеріалу, має прекрасну еластичність. Насадка на член для сексу забезпечена додатковими «вусиками» та «кульками» які проходяться по внутрішній стороні вагіни, викликаючи приплив крові до точки G. Всередині піхви такі мініатюрні іграшки здатні доставити неповторні відчуття

Тип: Ерекційні кільця
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: Різні кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для збільшення діаметра члена |
| Тип | Ерекційні кільця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Функція підігрівання | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 66 ₴









