Ерекційне кільце з анальним масажером простати
- Немає в наявності
- Код: УТ000000426
587,14 ₴

Ерекційне кільце з анальним масажером простати виконаний з якісного та екологічного матеріалу, володіє прекрасною еластичністю. Це унікальне об'єднання эрекционного кільця і масажера простати. У багатьох чоловіків при масажі передміхурової залози починається ерекція, а ерекційне кільце буде перешкоджати відтоку кропи і продовжити ерекцію, додатково під час статевого акту завдяки зв'язку кільця і масажери під час фрикцій буде відбуватися стимуляція простати.Масажер простати розширить спектр відчуттів від сексу, а також послужить відмінним засобом для підтримки здоров'я Вашої передміхурової залози. Кільце з масажером простати урізноманітнює і збагатить Вашу сексуальне життя і подарує безліч незабутніх оргазмів.

3 основних переваги масажера простати
1. Дозволяє досягати більш яскраві і більш тривалі оргазми.
2. Підвищує потенцію і чоловіче лібідо.
3. Підтримує простату в тонусі.
Тип: Насадка
Довжина: 10,5см.
Діаметр: 3см.
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: На фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 3 мм |
| Набір | Немає |
| Особливості | З кільцем |
| Тип | Анальний корок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Довжина: | 110 мм |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Анальний стимулятор |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 587,14 ₴









