Анальна Пробка тонка для новачків
- Немає в наявності
- Код: УТ000000757
187,69 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка для новачків
Проста анальна пробка довгастої форми з максимальним діаметром 1,8см. в середині пробки, потім звужується і закінчується стопером (кільце перешкоджає "проваленню" пробки всередину). Подібна анальна пробка відмінний початок великих анальних пригод. Даною іграшкою Ви зможете зрозуміти вам подобається анальний секс як такий і який діаметр Вам в даний момент комфортний.
Тип: Анальна пробка
Матеріал виготовлення: TRP
Довжина: 8см.
Діаметр: 1,8см.
Вага: 12г
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальна пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 г |
| Призначення | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 80 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Функція вібрації | Немає |
- Ціна: 187,69 ₴





