Мастурбатор для чоловіків вагіна з вібрацією Masturbator Pretty Love
- Немає в наявності
- Код: УТ000001363
999 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор вагіна для чоловіків із функцією вібрації
Мастурбатор у формі вагіни з вібрацією. Виріб м'який і ніжне. Вузький отвір зроблений, щоб доставити максимальне задоволення. Вагіна розтягується під будь-який розмір статевого члена. Проста у використанні та в утриманні. Досить промити великою кількістю проточної водою з додаванням щадного мила або гелю для душу.

Виготовлений из ТРЕ. Має рельєфну внутрішню поверхню для найбільшої стимуляції та вібропулю, що працює від пульта (2 батарейки типу АА не входять до комплекту).

Технічні характеристики:
Розміри: 13 см х 7 см
Живлення: батарейки АА
Матеріал: ТРЕ
Функції: вібрація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Водостійкість | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Колір | Тілесний |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Функція вібрації | Да |
| Тип інтимної іграшки | Вагіна |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AA |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина: | 137 мм |
- Ціна: 999 ₴












