Вагінальні кульки тренажер кегеля для жінок зміцнення інтимних м'язів, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001407
322,67 ₴
242 ₴
Показати оптові ціни
Вагінальні кульки тренажер кегеля для жінок зміцнення інтимних м'язів, Sexshop TFA
Pretty Love Kegel - м'ячі для тренування м'язів тазового дна, а також для різноманітності ваших еротичних ігор. Кульки виготовлені з м'якого і ніжного медичного силікону. Дуже легко чистити за рахунок можливості демонтажу вібруючих силіконових кульок з корпусів. Кульки працюють тихо і передають вібрації стінок піхви. В результаті цей гаджет значно покращує якість сексуального життя пари і ідеально підходить для прелюдії.

Кульки оброблені з силіконовою ниткою, яка допоможе вам безпечно і зручно вийняти м'ячі після вправ. Відмінний подарунок кожній дівчині! Поряд з кульками слід використовувати лубриканти на водній основі, які додатково зволожує піхву і клітор.

Технічні характеристики:
-
Виробник : PRETTY LOVE
-
Довжина (мм) 163
-
Діаметр (мм) 33
-
Вібрація : НЕМАЄ
-
Потужність : НЕМАЄ
-
Колір : Фіолетовий колір
-
Матеріал : силікон. АБС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 97 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Кульки |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 242 ₴









