Кульки вагінальні для тренування м'язів тренажер Кегеля для м'язів піхви, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001412
670,67 ₴
503 ₴
Показати оптові ціни
Кульки вагінальні для тренування м'язів тренажер Кегеля для м'язів піхви, Sexshop TFA
Які переваги систематичних тренувань з Кегелю?
-
По-перше, тренованих м'язи стають сильнішими.
-
По-друге, більш сильним м'язам буде набагато приємніше займатися сексом з ними обома.
Просто носити з собою кулі, які тремтять всередині, - це дуже весело. М'ячі забезпечують максимальну безпеку використання. Покриті медичним силіконом найвищої якості. Не має запаху, не липне і приємний на дотик. Силікон легко нагрівається до температури тіла, що робить використання подвійно приємним.

Кульки об'єднані з силіконовою ниткою, з її допомогою безпечно і зручно вийняти кульки після вправ. Вагінальні кульки чудовий подарунок дівчині! Разом з тренажером необхідно використовувати мастило на водній основі, яке додатково зволожить і використання буде більш комфортним.

Технічні характеристики:
- Виробник : PRETTY LOVE
- Загальна довжина: 16,1 см
- Діаметр: 3,2 см
- Вага: 78 г
- Колір : рожевий
- Матеріал : силікон. АБС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Функція вібрації | Ні |
| Матеріал | Медичний силікон |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Призначення | Для жінок |
| Тип | Кульки |
- Ціна: 503 ₴









