Вагіна мастурбатор чоловічий Vibro Masturbators
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001328
754,67 ₴
566 ₴
Показати оптові ціни
Реалістична вагіна мастурбатор для чоловіків
Мастурбатор у формі реалістичної вагіни з вібрайцем. Ці чоловічі мастурбатори від Lybaile, виготовлені у формі красивої киски. Щільні, вигнуті нерівності та гребені поглинатимуть вас цілком і призведуть до напруженого кінця, коли ви відчуєте всі нюанси їїсмовижного входу та внутрішньої поверхні. Бездоганно продумана іграшка.

Супереластичний еластомер розтягується до потрібних розмірів, щоб доставити задоволення всім розмірам члена.смовижно справжню м'яку шкіру можна шльопати та стискати. Виготовлений із багаторазового передового матеріалу. Ви можете знову й знову занурюватися в цю реалістичну вагіну та використовувати її на пінісі для незабутніх соло-насолодощів або передати партнеру для прелюдії.

Цей вібромастурбатор легко вивернути навиворіт завдяки дійсно інноваційному дизайну, схожому на книгу, щоб почистити його потрібно тільки тримати під проточною водою, а потім сушити до наступного використання. Обов'язково покрийте внутрішню частину невеликою кількістю мастила на водній основі, щоб її було легко використовувати, і використовуйте мастило під час використання для реалістичних відчуттів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 290 г |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Да |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 566 ₴













