Комбінезон сітка з рукавами бодістокінг Livia Corsetti Fainam S-L
- Немає в наявності
- Код: УТ000001501
1 299 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сексуальний комплект спідньої білизни з глибоким декольте
Цей сексуальний комбінезон сітка допоможе вам справити на свого коханого просто незабутнє враження та запалити в його очах справжній вогонь пристрасті. Пропонована модель сексуального боді сітки створена як еротичний комбінезон із доступом, який ви зможете використовувати для найспекотніших інтимних ігор і фантазій. Бодисьют підкреслює ваші частини тіла, імітація панчіх зробить акцент на довгих, струнких ногах, а глибоке декольте не залишить без уваги красиві груди.

Сексуальний, зухвалий образ — це ідеальний вибір для сміливих дівчат, які не бояться експериментувати!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Тип тканини | Спандекс |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 299 ₴




