Жіноче боді Bodystocking чорне бретельки Livia Corsetti Hardomin S-L
- Немає в наявності
- Код: УТ000001502
437,33 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кэтсьют жіночий на бретельках чорний
Комплект білизни жіночий являє собою комбінезон з прозорої тонкої сіточки. Це дозволить не знімати наряд в найгарячіший момент і насолодитися своєю сексуальністю. Кэтсьют сітка виконаний в чорному кольорі, низ комплекту імітує наявність панчіх, а ліф має глибокий виріз, що привертає захоплене увагу до красивої грудей.

Сексуальність, лаконічність дизайну і в той же час його вишуканість перетворили цей еротичний боді комбінезон в ідеальний вибір для сміливих жінок!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Тип тканини | Еластан |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 437,33 ₴

