Еротичний бодістокінг без рукавів комбінезон сітка Livia Corsetti Imelam розмір OneSize від S до L
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001503
705,33 ₴
529 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мереживний сексуальний комплект для дівчат Livia Corsetti
Елегантне жіноче мереживне боді створене для дівчат із будь-якою фігурою. Мереживна сіточка на бретельках універсального розміру має грайливі візерунки та імітацію панчіх. За допомогою цієї моделі можна зробити яскравий акцент на грудях і на струнких, довгих ногах.

Модель виконана з глибоким вирізом у зоні декольте, вирізом у зоні бікіні, без рукавів. Еластичне та дуже приємне на дотик. Тканина сітка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Тип тканини | Еластан |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 529 ₴



