Вібратор для жінок на присосці з мошонкою Vibrator American Strong Фалос із вібратором реалістичний
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001396
720 ₴
540 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний вібратор на присоску, 19,5 см
Цей фалоімітатор з вражаючою довжиною і товстим обхватом. Ідеально, якщо ви любите побалувати себе великим. Цей фалоімітатор гіперреалістичний з хитромудрою промальовуванням вен на члені та кульках, що надає йому майже природний вигляд.
Не тільки це, але і високоякісний TPR м'який, як справжня шкіра, ідеально доповнюючи реалістичний ефект. Присоска на основі фалоімітатора міцна і буде утримувати іграшку на гладкій і плоскій поверхні, дозволяючи використовувати її без допомоги рук.
Характеристики:
-
безпечний для тіла
-
плавно регульована вібрація
-
блок живлення 2 батарейки типу АА (не входять в комплект)
-
тілесний колір
-
для посилення відчутних відчуттів рекомендується використовувати мастило на водній основі.
-
Довжина 19,5см.
-
Максимальний діаметр 4,4 см
-
Вага 0,2 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 411 г |
| Діаметр | 4.4 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосках |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 540 ₴









