Вагінальні кульки без вібрації кульки Кегеля подвійні зміцнення інтимних м'язів Sexshop
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001538
621,33 ₴
466 ₴
Показати оптові ціни
Кулі Kegel рожеві, діаметром 3,8 см
Кулі Venus — це універсальний еротичний засіб і іграшка одночасно. Завдяки своєму дизайну вони дуже приємні, їх легко вводити, а завдяки вібраціям у піхві вони викликають приємні відчуття — збудження. Деякі жінки досягають сильних оргазмів під час використання кульок Венери.

Але ви також можете використовувати м'ячі для тренування м'язів тазового дна. Така вправа не тільки дуже приємна, але й головна ефективно. Як це зробити? Вставте один або обидва кульки у піхву та спробуйте витягти їх знову, обережно потягнувши. Завжди виконуйте цю процедуру впродовж декількох хвилин і займайтеся спортом приблизно 10 хвилин на день. Згодом ви виявите, що ваші м'язи зміцнюються, що не тільки зміцнює ваше здоров'я (ці м'язи дуже важливі, наприклад, для того, щоб ви не страждають від нетримання сечі), але також збільшує досвід сексу — тертя збільшується під час любові.

Примітка для покупців: кулі Venus Balls Twin Balls — новачки. Вони не призначені для використання впродовж усього дня! Не рекомендується сидіти з ними, займатися спортом або кататися на велосипеді. Чому? Вони зроблені з міцнішого матеріалу, а з'єднання між кулями недостатньо гнучке, щоб плавно адаптуватися до положення тіла! Вам може бути незручно його використовувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | You 2 Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 г |
| Діаметр | 38 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип | Кульки |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Призначення | Для жінок |
| Ширина | 38 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 110 мм |
- Ціна: 466 ₴

