Насадка на пеніс із анальним плагом на поясі, насадки для подвійного проникнення Penis Anal Dildos
- Немає в наявності
- Код: УТ000001556
2 080 ₴

Пояс із двома насадками для члена Realistic Penis Anal Dildos
Реалістичний фалоїмітатор із додатковим отвором виготовлений із брудного силікону, має яскраву форму з реалістичними головками та венами, що забезпечує більшу візуальну дію, м'якість і чуттєвість для оптимального задоволення, досягнення повного задоволення без болю або дискомфорту.

Ідеальний розмір і водонепроникність: загальна довжина фалоїмітатора = 13 см, ширина = 3 см, досить довга, щоб досягти максимальної заповненості, додати більше задоволення. 100% водонепроникний, легко миється після використання. Регульований ремінь для фалоімітатора: виготовлений із гладкого нейлону, безпечний і зручний у використанні, регульований розмір.

Усередині члена є вібро куля з 10 функціями вібрації. Вібро куля так само виймається, живиться від однієї батарейки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для подвійного проникнення |
| Тип | Насадки на член |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 2 080 ₴









