Реалістичний фалоімітатор 18 см ділдо силіконовий з головкою член Angelo Dildo, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001612
938,57 ₴
657 ₴
Показати оптові ціни
Реалістичний фалоімітатор 18 см ділдо силіконовий з головкою член Angelo Dildo, Sexshop TFA
Матеріал гнучкий і приємний на дотик. Зовнішній вид статевого члена дуже реалістичний. Він має всі характеристики справжнього пеніса. Реалістично зроблена головка, яєчка та решта статевого члена створюють враження, що це справжній чоловічий член. Його можна прикріпити до столу, стілець завдяки сильному присмоктуванню.

Фаллоімітатор має подвійну оболонку, м'яку зовні і тверду всередині. Подвійна оболонка дозволяє пересуватися догори і вниз. Ми рекомендуємо використовувати зволожуючі гелі на водній основі для більшого комфорту. Ідеально придатний для вагінального або анального проникнення, цей привабливий фаллоімітатор має встановлену довжину 7,8 дюйма і гнучкі кульки в основі для стійкості. Завдяки широкому заснованню на присосці цей член ідеально підходить для веселих ігор як у ванній так і в грі без використання рук!

Характерники:
- Загальна довжина: 18 см
- Корисна довжина: 16 см
- максимальний діаметр: 3,8-4 см
- Коричневий колір
- матеріал: ТПР
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 288 г |
| Діаметр | 3.8 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 657 ₴









