Вібратор жіночий фалоімітатор ділдо з вібрацією LoveToy Dildo Real Feel 19 см Кібершкіра
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001634
829,33 ₴
622 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор жіночий фалоімітатор ділдо з вібрацією LoveToy Dildo Real Feel 19 см Кібершкіра
Вібратор тілесного кольору на натуральну величину відмінно замінить чоловічий член. Має багатоступінчасту вібрацію, тому швидко не набридне. Інноваційний матеріал Cyberskin дуже точно імітує оригінал. Додатковою перевагою є водостійкість.

"Робоча" довжина фалоімітатора близько 17 см. Фалоімітатор має функцію вібрації з мультишвидкісним режимом.

Тип: Вібратори, Фалоімітатори, Реалістичний
Матеріал виготовлення: TPR
Розмір: 19 см. х 3,6 см.
Живлення: 2 батарейки AАА (у комплекті не поставляються)
Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 194 г |
| Діаметр | 3.6 см |
| Довжина | 19 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 622 ₴








