Реалістичний прозорий фалоімітатор пеніс з мошонкою 22 х 5 см Dildo Crystal Clear Big Dong, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001764
1 402,67 ₴
1 052 ₴
Показати оптові ціни
Реалістичний прозорий фалоімітатор пеніс з мошонкою 22 х 5 см Dildo Crystal Clear Big Dong, Sexshop TFA
Dildo Crystal Clear Big Dong від You2toys - це пеніс гелевий з мошонкою, закріпленими на зручній присосці. Його вишукана форма нагадує справжній член. По всій його довжині є численні вени та потовщення, завдяки яким вагінальне проникнення може стати більш інтенсивним та приємним. Фалоімітатор має виражену голівку, яка чудово стимулює внутрішню частину піхви.

Реалістичний зовнішній вигляд, присоска, численні вени, досить гнучкий, ідеальний для ігор у ванній або душі.
Його розмір і численні вени змусять вас відчути, що ви торкаєтесь справжнього пеніса. Фалоімітатор досить жорсткий і гнучкий, завдяки чому він адаптується до анатомічної будови піхви. Використовуйте його під час еротичних ігор та переконайтеся, наскільки приємним може бути секс із використанням цього еротичного гаджета.

Продукт може використовуватись як жінками, так і чоловіками. Він ідеально підходить для жарких ігор у ліжку, душі або у ванній. Через розмір статевого члена рекомендується використовувати мастило на водній основі.
Тип: Фалоімітатор, реаліст
Довжина: 22 см
Діаметр: 5 см.
Вага: 0,3 кг.
Матеріал виготовлення: TPE
Колір: Прозорий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Колір | Прозорий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 052 ₴




