Фалос, що кінчає, великий фалоімітатор імітація сім'явиверження Dildo Cumshot 21 х 4 см, Sexshop TFA
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001762
905,33 ₴
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фалос, що кінчає, великий фалоімітатор імітація сім'явиверження Dildo Cumshot 21 х 4 см, Sexshop TFA
Справді чудовий фалоімітатор дуже реалістичний, який також може еякулювати, як справжній пеніс – для природного відчуття! Він убере будь-який тип рідини - і буде розпорошуватися (при необхідності). Він гнучкий і має чіткі вени

Просто всмоктати будь-яку рідину, щільно стисніть кінчик фалоімітатора, і за мить штучна сперма вистрілить прямо з головки цього фалоса!

Тип: Фалоімітатор
Довжина: 21 см.
Діаметр: 3,5 - 4 см.
Вага: 0,3 кг.
Матеріал виготовлення: PVC
Колір: Натуральний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | З імітацією сім'явивергання |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 679 ₴






