Пояс для фалоімітатора універсальний страпон strapon для фалоімітаторів та анальних пробок до 3 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000001800
358 ₴

Пояс для фалоімітатора та анальних пробок діаметром до 3 см
Пояс для фалоімітатора - унікальний товар який відкриває Вам неоглядне поле для фантазій і можливість застосувати для страпона ті фалоімітатори, що у Вас вже є або вибрати будь-який у нас в магазині. Пояс призначений для кріплення фалоімітаторів, анальних пробок тощо. для використання їх як страпон (strap-on). Кріплення виконане у вигляді отвору в трусиках зі штучної шкіри, що дозволяють надійно закріпити фалос на бандажі. Якісні страпон коштує досить дорого, а маючи у своєму розпорядженні фалоімітатор або вібратор з присоскою ви можете легко поєднати їх з цим поясом, отримавши в результаті прекрасний страпон. Кріплення міцні, можна підлаштувати по фігурі вони чудово тягнуться.

Тип: Страпон (Starp-on)
Матеріал виготовлення: нейлон, шкірозамінник.
Колір: На фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Вага | 100 г |
| Довжина: | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Чорний |
| Функція вібрації | Немає |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
- Ціна: 358 ₴








