Кільце ерекційне, набір з 3х кілець для пеніса різного розміру, для ерекції чоловіка
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001799
307,14 ₴
215 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця для пеніса, набір з 3 шт.
Набір із 3 класичних кілець для пеніса для додаткового задоволення. Цей комплект постачається в 3 різних розмірах, щоб ви могли тренуватися за необхідності. Вони допоможуть вам посилити ерекцію та протриматися довше. Розроблено в США за найсуворішими стандартами якості. Розміри: великий: 6 см. Середній: 4,9 см. Маленький: 3,9 см.

Тип: Ерекційне кільце
Матеріал виготовлення: Гума
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 3 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Для відтермінування еякуляції |
| Тип | Ерекційні кільця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 г |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина: | 60 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 215 ₴









