Реалістичний фалоімітатор на присосці фалос із мошонкою 19 см Chisa Faloimetator
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001703
1 597,33 ₴
1 198 ₴
Показати оптові ціни
Фалоімітатор на присосці з мошонкою Fornicator, тілесний, Chisa
Фалоїмітатор для проникнення у ваші дірочки виготовлений із м'якого та ніжного гелю, має реалістичну форму, у нього невелика, але виражена головка , завдяки чому він може сильніше стимулювати задній отвір або піхву.
Продукт призначений для проникнення в анальний отвір як у жінок, так і в чоловіків. Для жінок його також можна використовувати для вагінальної стимуляції.
У фаллоімітатора дуже міцна присосок, який дасть змогу прикріпити ґаджет до будь-якої гладкої поверхні. Ідеально підходить для гарячих ігор у ліжку, а також у душі чи ванні.

Тип: Фалоїмітатор реалістичний
Довжина: 19 см
Діаметр: 4 см.
Вага: 0,236 кг.
Матеріал виготовлення: TPE
Цвет: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 236 г |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 198 ₴

