Анальна пробка силіконова рожева 7х2, 5 см Candy Plug S Pink
- Немає в наявності
- Код: УТ000001695
629 ₴

Анальна пробка Chisa 7х2,5 см рожева
Candy Plug S Pink – це силіконова анальна пробка середнього розміру, зручної ергономічної форми та красивого рожевого кольору. Підходить як новачкам, так і досвідченим аматорам анальної стимуляції.

Ця силіконова анальна пробка із зручною рукояткою із кільцем ущільнювача подарує вам гострі відчуття.

Рекомендується використовувати разом з гелем-лубрикантом на водній основі, щоб зберегти гігієнічну та природну структуру продукту протягом тривалого часу.
Не використовуйте для чищення такі продукти як спирт, миючі засоби, одеколон!
Після кожного використання промивайте теплою водою.

Технічні характеристики:
Матеріал: Силікон
Колір Рожевий
Розмір іграшки: 7,1 Х 2,54 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Рожевий |
| Функція вібрації | Немає |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Вага | 12 г |
| Довжина: | 71 мм |
| Висота | 71 мм |
- Ціна: 629 ₴






