Жіночий кліторальний вібратор точки G вагінальна стимуляція Waterproof Slender фіолетовий, Sexshop TFA
- Немає в наявності
- Код: УТ000001871
968 ₴

Жіночий кліторальний вібратор точки G вагінальна стимуляція Waterproof Slender фіолетовий, Sexshop TFA
Простий, але дуже ефективний інструмент для досягнення максимальних вершин сексуальної насолоди. Вібратор простої форми головка збільшеного розміру вигнута під ідеальним кутом, щоб було легше відшукати Вашу заповітну ерогенну зону. У вібратор вбудований потужний вібромотор, який допоможе Вам стимулювати джи крапку і отримувати оргазм за оргазмом. Вібратор має плавне регулювання потужності вібрації. Вібратор надійний і не вимогливий до догляду, легко миється і не схильний до механічного впливу. Вібратор можна використовувати для кліторальної стимуляції, для масажу простати у чоловіків.

Три основні переваги стимулятора точки G:
- Потужний вібратор
- Універсальність (вагінальна стимуляція, кліторальний вібратор, масажер простати)
- Простота та надійність

Тип: Вібратори
Матеріал виготовлення: ABS
Розмір: 20,3 см х 3,6 см
Живлення: 2 батарейки АА (у комплекті не поставляються)
Колір фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PipeDream |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Довжина: | 203 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 968 ₴







