Жіночий вібратори гладкий універсальний для вагіни чи анального сексу Vibrator Silver Lover
- Немає в наявності
- Код: УТ000001870
548 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний Гладкий Вібратор Універсальний 19 см для Вагінального та Анального Сексу
Як відомо - простота запорука успіху та надійності. Даний вібратор виконаний із пластику має ідеально гладкі лінії. Завдяки двом батареям АА вібратор має дуже відчутну потужність, яку втім можна плавно регулювати.

Вібратор не вимагає особливого догляду та дуже гігієнічний. Вібратор - універсальний завдяки тому, що він жорсткий і гладкий його дуже зручно використовувати для анального сексу.

Тип: Вібратори, Фалоїмітатори
Матеріал виготовлення: ABS
Розмір: 19 см х 3,3 см
Живлення: 2 батарейки АА (у комплекті не поставляються)
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | You 2 Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | інші |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина: | 190 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 548 ₴




