Вібратор жіночий самотик член з головкою з обертанням 24 см BAILE Rotation Vibrator, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001912
632 ₴
474 ₴
Показати оптові ціни
Вібратор жіночий самотик член з головкою з обертанням 24 см BAILE Rotation Vibrator, Sexshop TFA
Цей супервібратор є фалічною іграшкою з гладкою текстурою і потужною функцією вібрації та обертання, яка не дасть вам спати всю ніч! Стрижень тілесного кольору товстий і довгий, з реалістичною головкою та текстурою з прожилками, що тільки посилює стимулюючий ефект вібрацій. Функція вібрації та обертання повна потужності та може легко контролюватись під час використання.

"Робоча" довжина фалоімітатора становить приблизно 21 см. Фалоімітатор має функцію вібрації та обертання.

Тип: Вібратори, Фалоїмітатори, Реалістичний
Матеріал виготовлення: TPR
Розмір: 24 см. х 3,8 см.
Живлення: 2 батарейки АА (у комплекті не поставляються)
Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 192 г |
| Діаметр | 3.8 см |
| Довжина | 24 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація, Обертання |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 474 ₴









