Віброяйце жіноче вібратор з пультом для стимуляції клітора Pretty Fun Delight, Sexshop TFA
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001992
932 ₴
Показати оптові ціни
Віброяйце жіноче вібратор з пультом для стимуляції клітора Pretty Fun Delight, Sexshop TFA
Відкрийте для себе нові обрії задоволення з віброяйцем Pretty Fun Delight з дистанційним пультом! Це інноваційне, багатофункціональне та ергономічне віброяйце призначене для вагінальної стимуляції та забезпечує незабутні відчуття.
Pretty Fun Delight виконано з якісного, м'якого силікону та безпечного пластику, що гарантує комфортне використання та максимальне задоволення. Водонепроникний дизайн дозволяє використовувати віброяйце у ванній або душі, розширюючи можливості для експериментів.

Особливістю цієї моделі є наявність відростка для додаткової стимуляції клітора, що посилює відчуття під час використання. Управління віброяйцем здійснюється за допомогою стильного пульта дистанційного керування, який дозволяє перемикати режими та інтенсивність вібрації.
Віброяйце Pretty Fun Delight пропонує 10 різних режимів вібрації та інтенсивності, що дозволяє підібрати найбільш підходящий для кожного користувача. Заряджання пристрою здійснюється через USB-кабель, який входить у комплект. Пульт працює на одній таблетковій батарейці LR44 (також у комплекті).
Тип: Вібратори, Віброяйце
Матеріал виготовлення: ABS
Розмір: 10 см, діаметр частини, що вводиться - 3 см, діаметр кульки - 1,5 см
Живлення: Вбудований акумулятор (Заряджання пристрою здійснюється через USB-кабель, який входить до комплекту)
Колір: Рожевий колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 106 г |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 10 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 932 ₴







