Вібратор жіночий силіконовий 13 см рожевий, Секс-іграшки для жінок Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001421
700 ₴
525 ₴
Показати оптові ціни
🕵️♂️ Конфіденційність доставки 💵 Оплата при отриманні
📦 Товар є в наявності 🚀 Швидка відправка
Вібратор жіночий силіконовий 13 см рожевий, Секс-іграшки для жінок Sexshop TFA
Супер потужний вібратор! 10 різноманітних режимів вібрації дозволяють експериментувати з відчуттями і знайти саме те, в чому ви так довго потребували !Навчіться керувати своїм насолодою. Вібратор виготовлений з медичного силікону. Не має швів, стиків, сторонніх запахів. По тактильним відчуттям, - в міру пружний, оксамитовий, ніжний, швидко приймає температуру тіла.

Ідеальний міні вібратор, який поміститься в найменшій косметичці і завжди буде з вами! Приголомшливий подарунок коханій жінці, або найкращій подрузі! Підходить як перший вібратор. Головка вібратора дозволяє так само додатково стимулювати точку G. Також вібратор вологозахищений що дає вам можливість використовувати в самих різних місцях! Варто лише включити уяву!

Технічні характеристики:
Матеріал: силікон
Живлення: 1 батарейка ААА ( в комплекті не йде)
Функції: 10 функцій вібрації
Довжина: 10 см
Загальний розмір: 135мм*29мм
Розмір в упаковці: 200мм*73мм*35мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 62 г |
| Діаметр | 2.9 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Ребристі |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
- Ціна: 525 ₴








