Кільце еректильне, Кільце ерекційне для кліторальної стимуляції з вібрацією, кільце на член
- Немає в наявності
- Код: УТ000002161
248 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільце ерекційне для кліторальної стимуляції з вібрацією
Кільце для покращення ерекції з кліторальним вібратором. Кільце надягає на ерогований член, сильно уповільнюючи відтік крові, що дозволяє продовжити ерекцію.

Також знижується чутливість, що продовжить статевий акт, а стимуляція клітора підніме Ваші інтимні стосунки на якісно інший рівень. Язичок кліторального вібратора покритий крапками для додаткової стимуляції клітора.

Тип: Кільце ерекційне
Матеріал виготовлення: Силікон
Живлення: 3 X AG3/LR41 "таблетка" (у комплекті не поставляються)
Діаметр: 3 - 3.5 см.
Розмір кліторального язичка:2,5 х 1,5 см.
Колір: Рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Рожевий |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Тип елементів живлення | LR41 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 25 мм |
- Ціна: 248 ₴



