Насадка на пеніс для збільшення з реалістичним рельєфом для додаткової стимуляції
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002192
383,08 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка для збільшення статевого члена
Насадка на подовжувальна член - дуже цікавий продукт здатний урізноманітнити Ваше інтимне життя. Очевидна перевага – продовження статевого акту за рахунок зниження чутливості, додаткова перевага – збільшення фізіологічних параметрів статевого органу.
| Тип | Насадка на статевий член |
| Довжина (заг.) (см) | 16,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | 16,5 |
| Діаметр (см) | 4 (зовнішній) 3,5 (внутрішній) |
| Вага (кг) | 0,075 |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | Коричневий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для подовження члена |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 165 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 249 ₴





