Бодістокінг без рукавів, Еротичний боді-комбінезон з імітацією корсета чорного кольору One size
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002178
712,31 ₴
463 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор)
Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з малюнком, що змінюється через шию з імітацією корсета з чотирма підтяжками і панчохами, в області стегон виріз.
Як використовувати: Просто надягніть боді-комбінезон "Сітка" і насолоджуйтесь своїм чином. Ідеально поєднується з високими підборами та мінімальною кількістю аксесуарів для створення неповторного образу.
Догляд за товаром: Рекомендуємо ручне прання в теплій воді з використанням м'яких миючих засобів для збереження первозданного виду виробу.
| Розмір | Універсальний (One size) |
| Розмір міжнародний | S, M, L, XL |
| Розмір українська | 42, 44, 46, 48, 50 |
| Обхват грудей, см | 82-102 |
| Обхват талії, см | 58-79 |
| Обхват стегон, см | 86-104 |
| Зріст, см | 155-180 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&L |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Тип тканини | Поліестер |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 463 ₴









