Насадка на головку члена прозора, насадка на пеніс із відкритою головкою з додатковою стимуляцією
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002154
149,33 ₴
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на член - Pretty Love Matias Penis Thicker Transparent. Повністю анонімна упаковка. Післяплати.
Відкрита продумана насадка на пеніс, що збільшує розміри органу в діаметрі. Одягається на головку та зону під головкою. Нижня частина покрита стимулюючим рельєформом у вигляді різних опуклостей та м'яких шипів, які додатково стимулюватимуть партнерку або партнера під час статевого акту.

Аксесуар зручно фіксується на пенісі, не тисне і не ковзає.

Довжина – 6,5 см
Діаметр – 3,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для відтермінування еякуляції |
| Тип | Насадки на головку члена |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 г |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина: | 65 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 112 ₴









