Вагінальні кульки Кегеля металеві обважнені 255 г кульки Кегеля подвійні без вібрації
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002205
1 674,67 ₴
1 256 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металеві вагінальні кульки DOMINO METALLIC BALLS
Насолоджуйтесь неймовірною вагінальною стимуляцією за допомогою елегантних металевих кульок. Ретельно виготовлена, відполірована до досконалості, гігієнічна поверхня гладка, непориста та легко чиститься. Їх розмір та вага чудово стимулюють піхву, а регулярне використання забезпечить кращий контроль м'язів та сильніші та частіші оргазми.
Виробник: Seven Creations
Особливості продукту:
Колір: Сталь
Особливості: Подвійні, Анал, Вагінальні кульки
Матеріал: Метал
Загальна довжина: 20
Зовнішній діаметр: 3,0
Вібрація: Ні
Безпека для тіла: Так
Водонепроникний: Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven Creations |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кульки |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 255 г |
| Довжина: | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 1 256 ₴





