Інтимний душ, якісний анальний душ насадка силіконовий Chisa Black Mont
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002207
1 274,67 ₴
956 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🕵️♂️ Конфіденційність доставки 💵 Оплата при отриманні
📦 Товар є в наявності 🚀 Швидка відправка
Анальний душ Chisa Black Mont
Пристрій для анального та вагінального очищення, яке можна приєднати до душової труби, інтимний душ. Гігієнічне застосування рекомендується як до, так і після статевого акту.

Очищення: перед і після кожного використання його необхідно мити теплою мильною водою та засобом для допоміжного обладнання. Рекомендується використовувати мастило на водній основі.

- Колір: чорний
- Матеріал: Силікон, Метал
- Довжина: 11 - 15
- Діаметр: 3 - 3,4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | You 2 Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.4 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальний душ |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Клізма |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 956 ₴





