Фалоімітатор реалістичний тілесного кольору з мошонкою фалос на присоску Real Big Dildo 20 см
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002246
875,38 ₴
569 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🕵️♂️ Конфіденційність доставки 💵 Оплата при отриманні
📦 Товар є в наявності 🚀 Швидка відправка
Фалоімітатор реаліст з присоскою
Реалістичний вигнутий фалоімітатор з присоскою. Спеціальна вигнута форма для стимуляції точки G.

Цей довгий фалоімітатор, створений, щоб отримувати максимально реалістичні відчуття.
Іграшка виготовлена з матеріалу TPR. Прототипом даного фалоімітатора послужив справжній статевий член, розміри та особливості іграшки цілком реалістичні.
Цей довгий фалоімітатор з венами та мошонкою з текстурою шкіри та опуклою головкою створений для того, щоб доставляти дивовижні та незабутні відчуття.

| Тип | Фалоімітатор |
| Довжина (заг.) (см) | 19 |
| Довжина (вставляється) (см) | 14 |
| Діаметр (см) | ~3,5 |
| Вага (кг) | 0,222 |
| Матеріал виготовлення | TPR |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 222 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 569 ₴









