Пробка для ануса силіконова розмір L анальна пробка для анальної стимуляції Silicone Anal Plug L
- Немає в наявності
- Код: УТ000002233
999 ₴

Анальна пробка - Silicone Anal Plug L, 4,4 см
АНАЛЬНА ПРОБКА ЕРОТИЧНА ПРОБКА РОЗМІР L
❤️ ВАША БЛИЗЬКА ДЛЯ НАС ПРИОРИТЕТ ❤️
✅ НЕЗНАЧНЕ УПАКОВКА - НІХТО НЕ ЗНАЄ, ЩО ВСЕРЕДИНІ ❤️
✅Назва на етикетці не відповідає змісту ❤️
✅ Жодних рекламних стрічок та наклейок на коробці ❤️
Наша посилка прибуде до вас у нейтральній упаковці, без будь-яких непотрібних прикрас. Зосередьтеся на самому продукті, а ми подбаємо про все інше.
Ця анальна пробка – чудовий гаджет для всіх любителів анальних ігор.
Ношення його напевно принесе вам масу задоволення.
Він виготовлений з відмінних матеріалів, тому прослужить вам дуже довго.
Більш того, він повністю безпечний у використанні.
![]()
Параметри:
чорний колір
розмір: 9*4,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Стать | Унісекс |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 90 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 168 г |
- Ціна: 999 ₴







