Жіночий вібратор для сексу реалістичний без мошонки чорний фалоіметатор з вібро Vibrator Real Skin
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002239
645,71 ₴
452 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор - Real Skin - Чорний. Загальна довжина: 22,5 см. Зовнішній діаметр: 4 см.
Його зовнішній вигляд і ультрареалістичний матеріал ідеально імітують справжній пеніс. Надсильні вібрації із регульованою швидкістю гарантують неймовірне задоволення. Вібратор ідеально підходить як для одиночної гри, так і для прелюдії.

Використовуваний матеріал дійсно є революцією в реальності, спеціальна суміш ідеально імітує справжню шкіру. Загальна довжина: 22,5 см. Зовнішній діаметр: 4 см. Матеріал: Кібершкіра (TPE). Джерело живлення: 2 х АА. Додаткова інформація: Регульована швидкість вібрації.

| Тип | Вібратор для жінок |
| Довжина (заг.) (см) | 22,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~20 |
| Діаметр (см) | ~4 |
| Вага (кг) | 0,222 |
| Матеріал виготовлення | TPE Real Skin |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 222 г |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 452 ₴






