Насадка на головку пеніса прозора для збільшення розміру потовщувача та продовження статевого акту
- Немає в наявності
- Код: УТ000000752
943,75 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадки на статевий член. Продовження тривалості статевого акту. Повністю анонімна упаковка. Післяплати.
Зміцніть свій пеніс за допомогою чудової насадки для пеніса!
Завдяки шовковисто-м'якому матеріалу TPR чохол для пеніса м'який і еластичний, але досить міцний, щоб залишатися на ньому.
Він підходить для пеніса будь-якого кола, щільно прилягає до шкіри, утримує кров у пенісі і допомагає досягти більш тривалої та сильної ерекції.
Він також підходить для підвищення потенції та збільшення часу ерекції за рахунок обмеження стимуляції чутливих частин головки статевого члена та затримки еякуляції.
Просто надягніть подовжувач на пеніс і отримайте повне задоволення!
Матеріал: TPR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Стать | Чоловічий |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Прозорий |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 55 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 13 г |
- Ціна: 943,75 ₴




