Фалоімітатор насадка для секс машини без мошонки швидкознімне кріплення Vac U Lock Dildo 18 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000002261
1 798,57 ₴

Великий фалоімітатор для секс машини під кріплення Vac-U-Lock металеве
Реалістичний фалоімітатор з якісного не токсичного матеріалу, що дивно нагадує справжній чоловічий член.
Анатомічна форма забезпечить вам максимально реалістичні та насичені відчуття, як при сексі з чоловіком!

По всій довжині статевого члена проходять численні вени, які посилюють ваші відчуття. Ідеально закінчена голова має реалістичну форму. В основі статевого члена є яєчка, а трохи нижче за них знаходиться пластикове різьбове кріплення, яке дозволить вам прикріпити пеніс до секс машини з відповідним кріпленням і вільно насолоджуватися задоволенням.

Гаджет виготовлений з матеріалу TPE, який не викликає подразнення та безпечний для шкіри та інтимних місць.
Після кожного використання фалоімітатор слід мити теплою водою з милом або еротичним дезінфікуючим засобом.
Тип: Аксесуар для секс машини
Довжина (см): 18,5 (16)
Ширина (см): ~ 3 см
Кріплення: швидкознімне металеве з'єднання
Матеріал виготовлення: TPЕ
Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 798,57 ₴




