Перехідник для секс машини адаптер для фалоімітаторів з різьблення М10 на Vac-U-Lock шириною 1,2 см універсальний
- Немає в наявності
- Код: УТ000002262
1 437,14 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник для секс машини з різьблення М10 на Vac-U-Lock шириною 1,2 см
Принцип роботи - знімаємо швидкознімний адаптер Vac-U-Lock, він стандартно закріплений на кронштейні, він легко знімається. Накручує адаптер для фалоімітаторів з кріпленням Vac-U-Lock шириною 1,2 см.

Металеве внутрішнє різьбове кріплення М10. Довжина частини, що безпосередньо вставляється 5,8 см, загальна довжина адаптера 8 см, ширина 1,2 см.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина: | 58 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 1 437,14 ₴






