Еротичний бодістокінг комбінезон сітка без рукавів чорне мереживо для сексу Carissm S-L сексуальне
- Немає в наявності
- Код: УТ000001498
838,67 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче боді без рукавів Carissm
Прозорий силует, квітковий малюнок притягує погляд і еротично виділяють жіночу фігуру. Мереживо-сітка. Еластичне і дуже приємне на дотик. Розріз в лінії кроку.

Кэтсьюит ідеально прикрасить ваші інтимні відносини, додасть пікантності і пристрасті. Боді ідеально сідає на будь-який тип фігури, еластичний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Тип тканини | Сітка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
- Ціна: 838,67 ₴







