Секс машина для сексу з вібратором, машина кохання переносна, ділдо машина, хід штанги до 15 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000001555
26 401,54 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секс машина для сексу з вібратором, машина кохання переносна, ділдо машина, хід штанги до 15 см
Секс-машина - це пристрій для інтимних задоволень, створений для того, щоб задовольнити найвишуканіші смаки. Її металевий корпус забезпечує незрівнянну міцність та стійкість, а приглушений звук потужного 120-ватного турбінного двигуна гарантує повну конфіденційність.
Переваги:
- Могутній двигун: Ніколи не зупиняється при проникненні, забезпечуючи стабільне та безперервне задоволення.
- Регульований кут: Легко налаштувати кут роботи від горизонтального до вертикального для максимального комфорту.
- Мінімалістичний дизайн: Простота складання та розбирання забезпечує зручність використання та зберігання.
Характеристики:
- Напруга: 110-240V (24V DC 5A) - дуже потужна.
- Швидкість руху телескопічної ручки: 0-5 / секунду.
- Амплітуда руху: 3 - 15 см.
- Мережевий момент: 300 Н. див.
- Звук: Від 30 до 38 децибел - дуже тиха.
- Корпус: Нержавіюча сталь.
- Регулятор: Плавне регулювання швидкості для динамічного позиціонування.
У комплекті:
- Секс-машина X 1.
- Регулятор X 1.
- Пульт дистанційного керування X 1.
- Силіконовий фалоімітатор X 1 (20 х 3-4 см).
Виберіть секс-машину з металу для безпечного, потужного та регульованого досвіду, який відповідає вашим очікуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6000 г |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 550 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Основні | |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 26 401,54 ₴










