Секс машина жіноча з вібратором універсальна, машина для траха автоматична, Секс-іграшки для жінок
- Немає в наявності
- Код: УТ000001886
3 310,77 ₴

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Секс машина жіноча з вібратором універсальна, машина для траха автоматична, Секс-іграшки для жінок»
Секс машина жіноча з вібратором універсальна, машина для траха автоматична, Секс-іграшки для жінок
Автоматична універсальна секс машина - інноваційний пристрій, призначений для того, щоб збагатити ваше інтимне життя. Цей компактний двигун із механізмом поступального руху та круглою платформою надає можливість закріплювати на ній фалоімітатор із присоскою (фалоімітатор у комплект не входить). З машиною для сексу кожен момент стане можливістю для нових, захоплюючих відчуттів.
Переваги:
-
Універсальність використання:
- Підходить для різних фалоімітаторів з присоскою.
- Дозволяє експериментувати з різними позами та насадками.
-
Невтомний коханець:
- Забезпечує постійні оргазми.
- Готовий до використання 24/7, 365 днів на рік.
-
Безпека та зручність:
- Напруга: 110-240V (DC 3-12V).
- Плавне регулювання швидкості динамічного позиціонування.
-
Технічні характеристики:
- Швидкість руху телескопічної ручки: 0 - 200 обертів на хвилину.
- Амплітуда руху: 4 см.
- Максимальне навантаження (на зупинку): 4 кг.
- Діаметр платформи: 6 см.
- Компактні розміри: 19 x 8.5 x 7 см.

Характеристики:
- У комплекті: Секс машина X 1, Регулятор X 1.
Ця секс машина стане вашим надійним партнером, забезпечуючи максимальне задоволення та різноманітність у ваших інтимних відносинах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 310,77 ₴










