Кролик вібратор подвійний для клітора вагінально-кліторальний вібратори Rabbit Vibrator для жінок
- Немає в наявності
- Код: УТ000002274
998,51 ₴

Вібратор (для точки G + клітор)
Блакитний вібратор для стимуляції клітора, що складається з гіпоалергенного матеріалу медичного силікону. Вібратор м'який, приємний на дотик із зручною ручкою для використання.

Даний вібратор один з найкращих для ефективного досягнення оргазму. Фалоімітатор має стандартні розміри та діаметр. Довжина робочої частини близько 10 см і товщина близько 3 см.
Основною перевагою вібратора є його форма і 2 потужні вібромотори один розташований в головці фалоімітатора і другий у відгалуженні, який стимулює клітор.


Режими вібрації змінюються за допомогою кнопки на ручці вібратора. Даний вібратор також підходить на анальної стимуляції. Відмінний девайс для вечірньої прелюдії як сольно, так і в парі з вашим партнером.
Тип: Вібратор
Довжина (см): 12 (20)
Ширина (см): 3
Живлення: Заряджання від USB-кабелю (у комплекті), штекер в розетку - не включений в комплект.
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: Блакитний

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 112 г |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 998,51 ₴









