Кулі для анального сексу анальні кульки намисто анальні зв'язки ToDo By Toyfa Froggy 27 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000002268
178,67 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальний ланцюжок ToDo By Toyfa Froggy, силікон, м'ятна, 27,4 см
Мініатюрний діаметр ланцюжка ідеальний для першого досвіду. Голова Froggy – це обмежувач, і ручка для вилучення іграшки. Гнучкий матеріал дозволяє зручно змінювати пози під час сексу.
7 бусинок м'ятного кольору
| Тип | Анальні кульки намисто анальні зв'язки |
| Довжина (заг.) (см) | ~27 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~24 |
| Діаметр (см) | 0,7 - 1,4 |
| Вага (кг) | 0,087 |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | М'ятний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 1.4 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З кільцем |
| Тип | Анальні ланцюжки |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальні кульки |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 274 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 178,67 ₴





