Вібратор для жінок на присосці реалістичний Vibrator Ultra Soft Dude 22 см дилдо з вібро
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002281
2 281,33 ₴
1 711 ₴
Показати оптові ціни
Реалістичний фалос з присоскою і мошонкою довжина 22 см. Повна анонімність. Післяплати.
THE ULTRA SOFT DUDE — це колекція розкішних фалоімітаторів, розроблена Love toy.
Відкрийте для себе кожен дюйм ультрам'якого фалоімітатора Dude.

Цей фалоімітатор максимально наближений до сп'янілого сеансу з ультрам'якою справжньою шкірою. Матеріал повністю схожий на шкіру, особливо при нагріванні у теплій воді, а це означає, що вам гарантовані неймовірні відчуття.
Ця іграшка має основу на присосці, яку можна прикріпити до будь-якої гладкої та твердої поверхні, щоб кататися без допомоги рук, як про вашу мрію. Просто нанесіть на нього мастило на водній основі та надягніть його так, щоб стимулювати ерогенні зони та отримати неймовірне задоволення.

Для ще більшої стимуляції він оснащений м'яким і красивим провідним контролером, який забезпечує 10 шаблонів хвиль та імпульсів. Якщо ви хочете повернутися до останньої частоти під час використання. Натискайте кожну частоту двічі на секунду, це дуже зручно! Ви ніколи не пошкодуєте, що придбали його!
| Тип | Вібратор реалістичний | r>
| Довжина (заг.) (см) | 22 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~ 18,5 |
| Діаметр (см) | ~ 4,5 |
| Вага (кг) | 0,395 |
| Матеріал виготовлення | TPE |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 395 г |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосках |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Призначення | Для жінок |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 711 ₴









