Анальні намисто кульки 15 см чорного кольору силікон TFA
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001838
505,71 ₴
354 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка у формі намиста з чотирьох кульок однакового діаметра. Діаметр 2,2 см.
Анальні намисто з чотирма кульками однієї ширини. Використовується для анальної та вагінальної стимуляції.

Тип: Анальна пробка.
Довжина: 15 см
Діаметр: 2,2 см
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.2 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З кільцем |
| Тип | Анальні ланцюжки |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Тип інтимної іграшки | Анальні кульки |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 354 ₴













