Лялька для сексу вагіну та анус, мастурбатор секс-лялька багаторазова реалістичний матеріал
- Немає в наявності
- Код: УТ000002287
1 746,15 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична попа | Реалістична вагіна Лялька для сексу
Багаторазовий подвійний реалістичний чоловічий мастурбатор сідниці з вагінальним та анальним отвором, на сідниці вибито зображення троянди. Внутрішній рельєф для імітації вагінального та анального сексу з еластичного матеріалу кібершкіра.
Сумісний з лубрикантом на водній основі.

Розмір: 26 х 20 см.
Вага: 1700 г.
Матеріал: кібершкіра.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секс-ляльки | Жінка |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Анальне |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Секс-кукла |
| Тип мастуратора | Попи |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Для кого | Для чоловіків |
| Особливості | Реалістичні |
- Ціна: 1 746,15 ₴









