Вібратори Rabbit Кролик для G точки зі стимулятором клітора Pretty Love Snappy c кліторальним відростком
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002294
1 180 ₴
885 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний Вібратор для Жінок. Додаткова Стимуляція Клітора. Вбудований акумулятор, зарядка через USB.
Маленький, але потужний силіконовий вібратор з 30 режимами вібрації. Багатофункціональний двомоторний маленький вібратор з масажером точки G і клітора.

- Закінчується чітко окресленою головкою.
- Іграшка має елегантний, сучасний та ергономічний дизайн.
- Виготовлений з гігієнічного антиалергенного силікону.
- 30 різних функцій вібрації.
- 2 точки вібрації забезпечують сильну стимуляцію.
- Дуже зручне управління, яке здійснюється за допомогою однієї кнопки, розташованої на ручці.
- Вібратор зроблений дуже акуратно, він повністю водонепроникний.
- Призначений для подвійної стимуляції.
- Оснащений масажером точки G і стимулятором клітора.

| Тип | Вібратор кролик |
| Довжина (загальна) (см) | 19 |
| Довжина (вставна) (см) | ~9 |
| Діаметр (см) | до 3,2 |
| Вага (кг) | 0,112 |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Рожевий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 112 г |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 19 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Тип фаллоімітатора | Подвійні |
- Ціна: 885 ₴









