Анальні кульки анальна пробка з присоскою намисто Analnie Shariki Великого розміру Anal beads
- Немає в наявності
- Код: УТ000002292
739 ₴

Анальна пробка велика на присосці анальні кульки анально вагінальні намиста кульки для анального сексу
Гнучкі анальні кульки на присосці.
Кульки для анальної стимуляції.
5 кульок, з'єднаних разом, викликають приємні анальні відчуття.
Анальна пробка, що складається з кульок різного діаметра, придатна для поступового проникнення.
Виготовлений із безпечного та гнучкого матеріалу.
Відкрийте для себе свої анальні інтимні зони.
Він стимулює анус і дозволяє зазнати неймовірно приємного оргазму.
Це урізноманітнює мастурбацію або вагінальний секс.
Зручна ручка полегшує використання пробки.
Ручка також є присоскою, завдяки якій пробку можна прикріпити до плитки або підлоги.
Просто вставте його в попу, повільно витягніть та іншою рукою пестіть геніталії.
Завдяки присосці їх можна прикріпити до гладкої поверхні.
Гладка поверхня забезпечує приємну анальну стимуляцію.
Анальна стимуляція посилює досягнення оргазму під час мастурбації або сексу.
| Тип | Анальна пробка |
| Довжина (заг.) (см) | 18,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~ 14 |
| Діаметр (см) | ~ від 2,4 до 5,5 |
| Вага (кг) | 0,202 |
| Матеріал виготовлення | PVC |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Регулювання розміру | Немає |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 185 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 202 г |
- Ціна: 739 ₴






