Вібратор на пальці силіконовий пальчиковий вібратор, насадка на палець з вібропулею
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001368
957,14 ₴
670 ₴
Показати оптові ціни
Пальчиковий вібратор насадка на палець із вібрацією
Насадка для пальця з вбудованим вібратором. Коли прелюдія набридне, насадка поверне вам радість від постільних ігор. Зроблений з оксамитового та приємного для шкіри матеріалу, він потішить усе чутливі зони тіла вашого партнера. Одягніть свій палець або палець партнера й отримуйте задоволення.
Це еластичний матеріал, який змушує вібрувати під час вібрації. Невеликий розмір цього пальчикового вібратора має величезну потужність для інтенсивних вібрацій!

Вібратор підійде як жіночим, так і чоловічим рукам. Також можна використовувати його в комплекті з іншою улюбленою секс іграшкою.
Вібрація забезпечується вібро кулею з живленням від 3 батарейок LR41.
Згадайте свій улюблений лубрикант на водній основі.
Матеріал: медичний силікон, АБС-пластик, без фталатів
Чорний колір
Джерело живлення: 3 батарейки LR41
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 г |
| Діаметр | 2.8 см |
| Довжина | 7.8 см |
| Для кого | Для пар |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | На палець |
| Тип управління | Вбудоване |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | інші |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Стать | Жіночий |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
- Ціна: 670 ₴









