Жіночі вібратори для мастурбації, Вагінальний вібратор
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001148
612 ₴
459 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий вібратор коричневого кольору фалоїмітатор із плавним регулюванням вібрації сексвібратор Vibrator Sexshop
Вібратор реалістичний коричневий. У формі пінису, з витичною головкою, рельєфна, з TPR — матеріалу, без швів, без запаху.

Який казковий дилдо-вібратор. Гладке продовжене дуло і розширювана основа, щоб доставити вам стимуляцію, яку навряд чи можна описати словами. Містить прості у використанні елементи керування біля основи дилдо, щоб ви могли перемкнути свою увагу на важливіші речі. Цей дилдо вібрує з плавним регулюванням, які забезпечать вам безліч незабутніх сеансів.

| Тип | Вибратор |
| Довжина (загальна) (см) | 18 |
| Довжина (вставка) (см) | ~ 16 |
| Діаметр (см) | ~ 4,2 |
| Вага (кг) | 0,168 |
| Матеріал виготовлення | TPR ABS |
| Колір | Коричневий |



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 168 г |
| Діаметр | 4.2 см |
| Довжина | 18.4 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 184 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 459 ₴






